AUTOKAROWY WYJAZD DO KINA ?PRAHA? na film "JACK STRONG"

MOK Marki MOK

 28 lutego 2014    15:13

Marecki Ośrodek Kultury, czwartek, 13.03.2014, godzina 12:00

AUTOKAROWY WYJAZD DO KINA "PRAHA" na film "JACK STRONG. TAJNE ŻYCIE PUŁKOWNIKA KUKLINSKIEGO"

Thriller. Szpiegowski. Prod. Polska 2014. Reżyseria i scenariusz: WŁADYSŁAW PASIKOWSKI. W rolach głównych: MAJA OSTASZEWSKA, MARCIN DOROCIŃSKI i inni. Ryszard Kukliński, pułkownik Ludowego Wojska Polskiego, decyduje się na współpracę z CIA. Cena biletu 10 zł (ulgowy). Przejazd autokarem bezpłatny. Wyjazd ze Strugi o godz. 11.45. Wyjazd z ul. Malinowej o godz. 12:00. Seans o 13.00.

"Jack Strong" to film sensacyjny, thriller szpiegowski, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklinskiego - czlowieka, ktory będąc w samym środku systemu samotnie podejmuje walkę przeciw Sowietom. Dzięki swojej determinacji, rozpoczyna wieloletnią ryzykowną, wyczerpującą psychicznie współpracę z CIA. Odtąd życie jego i jego rodziny jest zagrożone, a jeden nieostrożny ruch może doprowadzić do tragedii.

Galeria

zdjecie: 62464
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry