Autokarowa MAJÓWKA NA WARMII I MAZURACH 1-5.V.2014

START:    1 maja 2014

MOK Marki MOK

 5 kwietnia 2014    15:18

Olsztyn, Nidzica, Olsztynek, Gietrzwałd, Lidzbark Warmiński, Leśniczówka "Pranie", Mikołajki i Ostróda. Koszt 620 zł.  Zainteresowanych prosimy o pilny kontakt (22) 781-14-06.

Organizator: Marecki ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

W cenie zapewniamy: Noclegi w hotelu w centrum Olsztyna - pokoje 2-osobowe z łazienką, śniadania, obiadokolacje, obsługę przewodnicką, ubezpieczenie NNW, transport wygodnym autokarem z barkiem kawowo-herbacianym oraz przejazd statkiem. Cena wycieczki nie obejmuje biletow wstępu do obiektow zwiedzania.

Galeria

zdjecie: 62472
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry