II CZĘŚĆ FINAŁU KONKURSU WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

MOK Marki MOK

 28 lutego 2014    15:24

Marecki Ośrodek Kultury, wtorek, 04.03.2014, godzina 10:00

II CZĘŚĆ FINAŁU KONKURSU WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ dla gimnazjalistów p.t.: "MARKOWIANIN, POLAK, EUROPEJCZYK, czyli NIE TAKA UNIA STRASZNA..." Finaliści, zwycięzcy etapu szkolnego konkursu, o wyjazd do Brukseli rywalizować będą w konwencji teleturnieju "Jeden z Dziesięciu". Organizator: Rada Miasta Marki. Współpraca: Marecki Ośrodek Kultury.

Lista uczestników finału III Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej dla Gimnazjalistów
"Markowianin, Polak, Europejczyk, czyli nie taka Unia straszna?"


Paweł Borowiec
Klaudia Godlewska
Filip Krasiewicz
Bartłomiej Kryca
Aleksandra Mazurczak
Klaudia Piekut
Łukasz Słowikowski
Natalia Toborek
Adrian Zaraś
Jakub Zdunek

Finaliści, o wyjazd do Brukseli rywalizowali w konwencji teleturnieju "Jeden z Dziesięciu" podczas I GALI FINAŁOWEJ KONKURSU, która odbyła się 14 lutego 2014 o godz. 9.30 w Mareckim Ośrodku Kultury.

II CZĘŚĆ FINAŁU KONKURSU odbędzie się w Mareckim Ośrodku Kultury 4 marca o godz. 10.00

Więcej informacji na stronie  http://markiue.wordpress.com/

Galeria

zdjecie: 62476
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry