ZIMOWY OBÓZ GOJU RYU KARATE DO SEIWA KAI - MURZASICHLE 2014

Piotr Wysocki UKSSanchin

 4 marca 2014    07:54

W dniach 15 - 22 lutego 2014 roku w Murzasichle odbył się kolejny Zimowy Obóz Goju Ryu Karate Do Seiwa Kai. Głównym zagadnieniem w grupie średniej było doskonalenie Kata i Bunkai Gekisai Ich, a w grupie zaawansowanej doskonalenie Kata Kururunfa i elementów Goju Kumite. Oprócz zajęć Karate Do zawodnicy uczestniczyli w różnych formach rekreacji związanych z wypoczynkiem zimowym. Były zabawy na śniegu, wycieczki piesze oraz nauka jazdy na nartach, która wywołała najwięcej radości. Wieczorami odbywały się zajęcia plastyczne, dyskoteki, karaoke i grill. Po parodniowym intensywnym wysiłku cała grupa udała się do Szaflar aby tam w basenach termalnych zaznać trochę relaksu. Gorąca woda i zimne powietrze doskonale na nas wpłynęły. Wspaniała kuchnia w "Willi pod Tatrami", dostępność obiektów do treningu oraz bardzo miła obsługa sprawiły, że przyszłoroczny zimowy wypoczynek odbędzie się również w Murzasichle, ale planujemy 5 dni nauki jazdy na nartach...;-)

Sekretarz UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki

 

Galeria

zdjecie: 62593
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry