Przestrzeń publiczna przy al. Piłsudskiego

Sylwia Matusiak UMMarki

 6 marca 2014    13:58

Już teraz powinniśmy się zastanowić jak będzie wyglądać miasto gdy powstanie w końcu obwodnica Marek, i jak zagospodarować aleje Piłsudskiego, w taki sposób, aby nie dzieliła, a integrowała poszczególne części miasta.

Trzeba w końcu "udostępnić miasto" mieszkańcom to znaczy dać atrakcyjny powód dla wyjścia z domu. Dlatego wczoraj 5 marca na spotkaniu z dr Elżbietą Myjak-Sokołowską rozpoczęliśmy kolejny sezon owocnej współpracy z Wydziałem Architektury SGGW. Dotychczas studenci pracowali dla nas nad koncepcjami zagospodarowania zbiornika "Konne", "Meksyk" oraz Parku Parku Briggsów.

W tym semestrze podnosimy poprzeczkę, na naszą prośbę studenci V roku zajmą się przestrzenią publiczną przy al. Piłsudskiego. Z niecierpliwością czekamy na pomysły młodych architektów.

Sylwia Matusiak Zastępca Burmistrza Miasta Marki

Galeria

zdjecie: 62627
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry