Niespodzianka obroniła Puchar Ligi MLF

Mikołaj Szczepanowski MareckaLigaFutsalu

 5 marca 2014    17:58W minioną niedzielę rozegraliśmy mecze, które miały na celu wyłonienie zdobywcy Pucharu Mareckiej Ligi Futsalu.

Po całodniowych zmaganiach najlepsza okazała się Niespodzianka, która wygrała wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce przypadło Kanonierom, którzy w wielkim finale ulegli liderowi MLF 1:3. W meczu o trzecie miejsce AGD Marking Słupno odprawiło z kwitkiem Grom. Spotkanie zakończyło się bowiem wygraną drużyny Marcina Wyszyńskiego 4:1.

Wyniki wszystkich meczów można zobaczyć poniżej oraz na stronie FB Mareckiej Ligi Futsalu.

Najlepszymi strzelcami Pucharu MLF zostali dwaj zawodnicy - Łukasz Zalewski z Niespodzianki i Daniel Giera z AGD Marking Słupno. Obaj zaliczyli po 6 celnych trafień.

Pamiątkowe puchary, medale oraz statuetki dla najlepszego zawodnika, bramkarza oraz najlepszych strzelców zostaną wręczone podczas oficjalnego zakończenia Mareckiej Ligi Futsalu.Galeria

zdjecie: 62629
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 9
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry