6 marca 2014    14:46

Dziś po raz pierwszy Biblioteka gościła dzieci ( 22 osobowa grupa) z Niepublicznego Przedszkola "Dziecięcy Raj" z ulicy Kościuszki w Markach.  Spotkanie przebiegło pod hasłem"?Bajkowy świat". Większość  dzieci odwiedziła Bibliotekę po raz pierwszy. Maluchy  zapoznały się  z zasadami korzystania ze zbiorów Oddziału dla dzieci i Wypożyczalni dla dorosłych - były zaskoczone ilością książek na półkach. Chętnie i z zainteresowaniem obejrzały książeczki, wysłuchały fragmentu nowo zakupionej książki Agaty Hryniewicz "Kacper i Piraci" i historyjki z "Historii do schrupania przed pójściem do spania" Francois Ruyer`a, przenosząc się do krainy pełnej fantazji i przygód. Zwieńczeniem spotkania jest wystawka ilustracji ulubionych postaci z bajek naszych gości.

Galeria

zdjecie: 62653
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry