ZdrowyPrzedszkolak.org w ARTEDOO?

Danuta Adamczyk

 13 marca 2014    13:56

W minioną środę odbyła się w Markach konferencja ZDROWY PRZEDSZKOLAK. JAK ODŻYWIAĆ DZIECKO? zorganizowana przez Urząd Miasta Marki oraz Fundację Instytut Medycyny Integracyjnej - organizatora kampanii ZdrowyPrzedszkolak.org.

Na poprowadzonej przez specjalistów konferencji można było się dowiedzieć:

- jak odzywiać dziecko w zgodzie z najnowszą wiedzą z zakresu żywienia człowieka

- co się kryje w przetworzonej żywności

- jak odżywianie wpływa na powstawanie chorób cywilizacyjnych i jak uchronić przed nimi dzieci

W konferencji wzieli udział przedstawiciele naszego przedszkola, którzy z dumą stwierdzili, że przedszkole ARTEDOO od samego początku funkcjonowania realizuje założenia ZDROWEGO ŻYWIENIA PRZEDSZKOLAKA.

Już teraz zapraszamy do zwrócenia uwagi na nasze całotygodniowe menu.

Niemniej, chcąc rozwijać swoją oraz dzieci i rodziców świadomość wpływu odpowiednio zbilansowanej diety na nasze zdrowie, postanowiliśmy złożyć dokumenty aplikacyjne do projektu ZDROWY PRZEDSZKOLAK.ORG.

Przystapienie do projektu, poprzez współpracę ze specjalistami oraz organizację regularnych spotkań i warsztatów dla rodziców, ma przyczynić się do stopniowego, ale trwałego i sukcesywnego wprowadzania kolejnych zmian na korzyść zdrowia dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową kampanii ZdrowyPrzedszkolak.org

oraz stroną przedszkola ARTEDOO

Galeria

zdjecie: 62811
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry