Marcovia wspomagana dopingiem swoich kibiców pokonała rezerwy Dolcanu 3:0!!!

Mikołaj Szczepanowski Marcovia

 29 kwietnia 2007    19:06Prawie przez cały mecz można było usłyszeć przeróżne piosenki sławiące naszą miejscową drużyne, która niesiona dopingiem fanów nie dała szans gospodarzom. Na całym stadionie zgromadzonych było kilkudziesięciu kibiców Marcovii w tym ponad 20 osób w tzw. młynie.

Fani oprócz kibicowskich przyśpiewek zaprezentowali nową flage "MTS MARCOVIA MARKI", kilkukrotnie rozrzucili konfetii a na początku drugiej połowy także kilkanaście serpentyn. Zawodnicy mogli liczyć na doping kibiców przez prawie całe 90 minut.

Przypominam o meczu z Białołęką Warszawa, który odbędzie się na obiekcie przy ul. Wspólnej 12, 2 maja o godzinie 17. (pamiętajcie o wycięciu konfetii:)). A także zapraszam na wyjazdowy mecz ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki w następny weekend.

Szybki89

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry