Chcesz tańszych biletów autobusowych ? Podpisz petycję.

Radek Dec PISMarki

 6 kwietnia 2014    01:00

Szanowni Państwo,

mamy szansę na dofinansowanie biletów długookresowych z budżetu naszej gminy. Mowa tutaj o biletach 30-dniowym imiennym normalnym oraz 90-dniowym imiennym normalnym. Niestety pomimo wielu obietnic do tej pory projekt uchwały ws. wprowadzenia taryfy biletowej "Warszawa +" nie został przekazany przez p. prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz Radzie m.st. Warszawy pod obrady i tym samym termin wprowadzenia tej korzystnej dla wszystkich stron taryfy biletowej odsuwany jest nie wiadomo do kiedy. Bez przyjęcia przez Radę m.st. Warszawy tego projektu uchwały nie ma możliwości podpisania przez nasze miasto stosownych porozumień z Warszawą i ZTM. Dlatego zwracam się do Państwa z apelem o podpisanie petycji na stronie www.petycje.pl (należy poszukać petycji - Tak dla taryfy biletowej ,,Warszawa +". Link poniżej), gdzie postulujemy o jak najszybsze przekazanie Radzie m.st. Warszawy projektu uchwały ws. wprowadzenia taryfy biletowej "Warszawa +" (najbliższa sesja 15 maja), a do radnych m.st. Warszawy zwracamy się z apelem o jej przyjęcie, bez względu na podziały polityczne i osobiste sympatie.

Petycję można podpisać tutaj

Radosław Dec

Galeria

zdjecie: 63345

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry