Beneficjenci z Marek

Włodzimierz Karpiński

 4 marca 2009    08:04

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego opublikowało pełną listę beneficjentów programów operacyjnych z funduszy unijnych na lata 2007-2013. Lista została sporządzona według stanu na 1 marca 2009 r.

Zestawienie obejmuje aktualnie 8166 projektów. Prawie 3 tys. to przedsięwzięcia zgłoszone i realizowane przez gminy lub ich jednostki organizacyjne (m.in. szkoły podstawowe, przedszkola, ośrodki pomocy społecznej, biblioteki).

Z naszego miasta na liście znalazła się Kuria Generalna Zgromadzenia Św. Michała Archanioła w Markach. Do realizacji przyjęto dwa projekty. Jeden z nich to wdrożenie Programu Rozwoju Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym. Drugi projekt to Program Razem ? na rzecz aktywizacji zawodowej
mieszkańców powiatu krośnieńskiego.

Jest to, według mojej wiedzy, jedyny akcent marecki, na przedstawionej liście.

Lista beneficjentów funduszy unijnych - stan na 1 marca 2009 r., dostępna jest pod adresem:
http://www.mrr.gov.pl/Aktualnosci/Documents/Lista_beneficjentow_FE_010309.pdf

W. Karpiński

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry