Zaproszenie na mecz Marcovii i apel do Kibiców naszej drużyny

Paweł Jaczewski Marcovia

 10 kwietnia 2014    22:11

W rozwinięciu zaproszenie i apel.

Problemy MTS Marcovia 2000 są już powszechnie znane. Bieżące funkcjonowanie klubu zostało zabezpieczone przez burmistrza Marek. Niestety za stowarzyszeniem ciągną się stare sprawy. Szacunki mówią nawet o 100 000 zł zadłużenia. Teoretycznie brak tych pieniędzy to problem, tych którzy do tego doprowadzili - Zarządu MTS Marcovia 2000. Klub zalega jednak pieniądze Okręgowym Związkom Piłki Nożnej. Przez blisko 4 lata zarząd klubu nie zapłacił 750 zł opłaty regulaminowej Łódzkiemu ZPN-owi. Dziś okazuje się, że ta w sumie niewielka suma doprowadziła Marcovię na skraj przepaści. ŁZPN wystąpił do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec naszego klubu, co może skończyć się pozbawieniem Marcovii licencji. Efektem tego będzie wycofanie wszystkich drużyn piłkarskich z bieżących rozgrywek ligowych. Ucierpią zawodnicy, pracownicy, rodzice młodych piłkarzy oraz sympatycy. W klubie po prostu nie ma nawet tych 750 zł. Z kolei miasto nie może spłacać długów prywatnych podmiotów, nawet w tej szczególnej sytuacji. Dlatego, jako sympatycy Marcovii Marki zdecydowaliśmy się przeprowadzić zbiórkę publiczną podczas najbliższego meczu. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia o godz. 12 na stadionie przy ul. Wspólnej 12. Nasz klub zmierzy się z Vulcanem Wólka Mlądzka. Podczas meczu oznaczeni przedstawiciele kibiców będą zbierali do puszek środki na spłatę długu wobec ŁZPN-u. Mamy nadzieje, że zebrana suma będzie do tego wystarczająca i Marcovia dokończy sezon. W tej chwili trwają prace nad zarejestrowaniem komitetu oraz nad uzyskaniem zgody na przeprowadzenie zbiórki publicznej.

Galeria

zdjecie: 63516

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry