Złoto i srebro zawodników UKS Struga na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Michał Suchecki UKSStruga

 13 kwietnia 2014    23:18

Na III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Umysłowych ,,Łódzkie 2014'' wspaniale zaprezentowali się warcabiści UKS Struga.

[caption id="attachment_63540" align="aligncenter" width="600"] zawodnicy UKS Struga (fot. A.Biadasiewicz)[/caption]


W dniach 5-12.04.2014 w Spale trwały rozgrywki gimnazjalistów w trzech dyscyplinach: szachy, brydż i warcaby. Troje zawodników mareckiego klubu znalazło się wśród reprezentacji Mazowsza w warcabach.

Znakomicie spisała się nasza zawodniczka Marta Bańkowska, która nie przegrała ani jednej partii i pewnie zwyciężyła w mistrzostwach w kategorii dziewcząt. Brat Marty Bogdan Bańkowski zajął drugie miejsce w rywalizacji chłopców. Trzeci z reprezentantów UKS Struga Artur Moczulski zajął 7 miejsce. Dzięki tym wynikom marecki klub uplasował się na drugim miejscu w klasyfikacji klubowej. Rewelacyjnie wypadło Mazowsze, które siłami naszej trójki oraz zawodników z Błonia i Mińska Mazowieckiego wywalczyło pierwsze miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej. Wielkie gratulacje dla zawodników UKS Struga i Mazowieckiego Okręgowego Związku Warcabowego!

Strona Olimpiady

Galeria

zdjecie: 63537

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry