Na Święto Zmartwychwstania Pańskiego

Paweł Pniewski Marki2020

 19 kwietnia 2014    14:23

Ksiądz Jacek Stryczek, ojciec Szlachetnej Paczki, przysłał członkom naszego stowarzyszenia  fantastyczne życzenia świąteczne. Ich wymowa dalece odbiega od wielkanocnych standardów. Nie ma w nich mowy o jajeczkach, koszyczkach czy zajączkach. Jest za to prawda o naszym życiu w kontekście Zmartwychwstania. Postanowiliśmy się do tych życzeń dołączyć i Wam, drodzy przyjaciele naszego stowarzyszenia przekazać:

"Miarą wielkości człowieka jest największe wyzwanie, które podjął i wygrał. Nie jest prawdą, że jesteśmy takimi, jakimi stworzył nas Bóg. Przez własne decyzje, przez wyzwania, niejako rodzimy się na nowo. Dzisiaj jesteśmy na miarę naszych decyzji i naszych wyzwań. Leniwe życie czyni człowiek marnym, Wielkie wyzwania tworzą jego wielkość. Czy istnieje miara, której nie możemy przekroczyć.? Zmartwychwstanie mówi, że nie. Więc życzę wielkich wyzwań, umierania po drodze i wygranego życia."

Galeria

zdjecie: 63623
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry