INFORMACJA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 6 maja 2014    12:47

Fundacja Otwarte Serce uruchamia Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Markach przy ul. Spokojnej 9. CIS oferuje kursy, warsztaty i szeroką formę wsparcia. To wszystko pomoże wzmocnić kompetencje osobiste i społeczne ważne tak w życiu osobistym jak  i zawodowym. Jednym z założeń CIS jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy przyuczające do zawodu. Planowane są płatne praktyki.W Centrum Integracji Społecznej prowadzonym przez Fundację realizowane będą dwa warsztaty: krawiectwo-rekodzieło  oraz szewski

Uczestnicy CIS będą otrzymywać wynagrodzenie tzw. świadczenie reintegracyjne, (równowartość zasiłku dla bezrobotnych) oraz bezpłatny posiłek.

Zainteresowanych zapraszamy do Centrum Rozwoju Osoby "Otwarte Serce" w Markach, ul. Lipowa 2F, w poniedziałki i środy, w godzinach 15.00-19.00.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry