Marcovia wygrywa 3:2 z outsiderem PUG Bielany

Mikołaj Szczepanowski Marcovia

 12 maja 2007    21:32Marcovia kontynuje serie zwycięstw. To już siódma wygrana z rzędu!!! Tym razem MTS pokonał po ciężkim meczu PUG Bielany. Zespół, któy jest jednym z głównych kandydatów do spadku sprawił mareckiej drużynie wiele problemów. Marcovia zdobyła zwycięską bramkę dopiero gdy bielańska drużyna grała w 9!!

Powoli staje się tradycją, że Marcovia jest żywo dopingowana z trybun. I tym razem nie było inaczej. Na całym stadionie zgromadzonych było kilkadziesiąt kibiców, w tym ponad 30 fanów w młynie. Momentami jednak śpiewało ponad 40 osób. Kibice zaczeli swój śpiew jeszcze przez pierwszym gwizdkiem sędziego, który - co również powoli staje się tradycją, był o dobrych parę minut spóźniony. Wraz z początkiem meczu w góre poszło kilkanaście serpentyn. Fani Marcovii otrzymali od klubu koszulki z napisem " Marcovia to my" za co w trakcie trwanie pierwszej połowy nie zapomnieli podziękować.
W drugiej części spotkania, dzięki temu, że na na chwile przestał padać deszcz kibice mogli odpalić kilka stroboskopów i trzy świece dymne, efekt dopełniało odpalenie kilku petard hukowych. Kilka minut po racach, fani MTS-u głośnym "Wracaj do zdrowia" pozdrowili kolegę z trybun, który aktualnie leży w szpitalu.

Szybki89

PS. W imieniu "kibiców z młyna" dziękuje za wszystkie wrzucone do puszki pieniądze, zostaną one przeznaczone na oprawe w najbliższym meczu wyjazdowym, oraz na dofinansowanie kolejnej oprawy na obiekcie przy Wspólnej 12.

KIBICE MARCOVII ZAPRASZAJĄ NA WYJAZD:
NTP WYSZKÓW - Marcovia Marki 16 maja godzina 17
dla zainteresowanych zbiórka na obiekcie Marcovii o godzinie 15

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry