Ruszamy Mamy!

START:    30 maja 2014

UM Marki UMMarki

 21 maja 2014    16:18

Zapraszamy wszystkie markowianki wraz z dziećmi na bezpłatne zajęcia sportowe!

Burmistrz Miasta Marki
zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe "Ruszamy mamy"

START: 30 MAJA, godz. 18.30 MIEJSCE: Orlik przy ul. Stawowej

ZAJĘCIA POPROWADZI: CEZARY BLICHARZ

ABSOLWENT AWF, INSTRUKTOR FITNESS,TRENER PERSONALNY, FASHION I FITNESS MODEL, ANIMATOR MARECKICH "ORLIKÓW"

BEZPŁATNE PORADY DIETETYCZNE: IZABELA WIDAWSKA

DORADCA DIETETYCZNY, TRENER PERSONALNY, PRAKTYK W UKŁADANIU DIET ODCHUDZAJĄCYCH I LECZNICZYCH, SPECJALISTA DO SPRAW SUPLEMENTACJI W SPORCIE  

Zbliża się święto Mam! Zapracowanym Mamom często brakuje odrobiny czasu dla samych siebie. Chcielibyśmy zorganizować czas tylko dla nich. Na zajęcia fitness zapraszamy oczywiście wszystkie Panie, ale w szczególności mareckie Mamy! Dlatego też podczas ćwiczeń będzie możliwość pozostawienia dzieci pod opieką animatorów.

Około 55 minutowy trening będzie przeniesieniem zajęć fitness na świeże powietrze (w przypadku złej pogody ćwiczenia odbędą się na sali sportowej przy ul. Wspólnej 12).

Podczas pierwszego dnia zajęć sportowych "Ruszamy Mamy" będzie można skorzystać z bezpłatnych porad doradcy dietetycznego p. Izabeli Widawskiej - prywatnie mamy Oliwiera i Tymona.

Na zajęcia należy przygotować strój oraz obuwie sportowe (na Orliku istnieje możliwość skorzystania z szatni). Warto zabrać ze sobą wodę do picia oraz ręcznik.

Uwaga obowiązują wcześniejsze zgłoszenia!

Zgłoszenie do projektu "Ruszamy Mamy"

Zgłoszenia można dokonać osobiście w Wydziale Promocji i Rozwoju UM Marki (pok. nr 29, na I piętrze) w godzinach pracy Urzędu lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: e.sandomierz@marki.pl

W przypadku zgłoszenia wysłanego pocztą elektroniczną Organizator potwierdza przyjęcie poprzez przesłanie e-maila zwrotnego z potwierdzeniem udziału. Przesłane drogą e-mailową do urzędu zgłoszenie zostanie wydrukowane i przekazane uczestniczkom do podpisu w dniu zajęć.

Szczegółowych informacji o projekcie "RUSZAMY MAMY" udzielają pracownicy Wydziału Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Marki, pod numerem telefonu   (22) 781 10 03 wew. 900.

*Uczestniczka zajęć sportowych ma prawo do odmowy wykonywania określonych ćwiczeń, jeśli ma do nich przeciwwskazania medyczne lub uzna je za szkodliwe lub niebezpieczne dla siebie.

Projekt "RUSZAMY MAMY" realizowany  jest przez Urząd Miasta Marki i finansowany ze środków budżetowych miasta Marki.

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Galeria

zdjecie: 64459
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry