Za nami wybory do Europarlamentu. Dziękujemy za poparcie

Radek Dec PISMarki

 28 maja 2014    23:09

Szanowni Państwo,

Za nami wybory do Parlamentu Europejskiego. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Marek oraz internautom za oddanie głosu na partię Prawo i Sprawiedliwość. To był głos dobrze oddany, traktowany przez nas jako zobowiązanie do jeszcze cięższej pracy dla Polski. To dzięki Wam w Markach nasza partia uzyskała najlepszy wynik, ze wszystkich zarejestrowanych komitetów wyborczych, otrzymując 37.99% wszystkich oddanych głosów. Szczególne podziękowania kieruję do osób, które w sposób bezpośredni włączyli się w bardzo ciężką i wyczerpującą kampanię, rozklejając i wywieszając plakaty, dystrybuując ulotki oraz gazetki wyborcze, ale również wykonując ważne funkcje społeczne jako członkowie komisji wyborczych i Mężowie Zaufania. Jestem pewny, że wysiłkowi towarzyszyła również satysfakcja, że nie jesteśmy biernymi obywatelami, ale staramy się brać sprawy w nasze ręce dla dobra naszej Ojczyzny.

Raz jeszcze dziękuję.

Radosław Dec

Przewodniczący Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Markach

Galeria

zdjecie: 64582

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry