SUKCES wokalistki z Mareckiego Ośrodka Kultury MARII JANUSZ

MOK Marki MOK

 10 czerwca 2014    09:23

SUKCES wokalistki z Mareckiego Ośrodka Kultury MARII JANUSZ w POWIATOWYM KONKURSIE TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DWUDZIESTOLECIA MIĘDZYWOJENNEGO zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Wołominie.

4 czerwca 2014 roku w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbył się POWIATOWY KONKURS TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DWUDZIESTOLECIA MIĘDZYWOJENNEGO, w którym reprezentowała zespół wokalny Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego - Marysia Janusz w I kategorii wiekowej.

Nasza młoda wokalistka wykonała piosenkę "Ada! To nie wypada!" przygotowaną pod kierunkiem muzyka Elżbiety Wrzosek, która z powodzeniem, od dwóch lat prowadzi zespół wokalny w Mareckim Ośrodku Kultury.
Jury pod przewodnictwem Wojciecha Dąbrowskiego przyznało MARII JANUSZ - GRAND PRIX!!!

"Ada! To nie wypada!", do dziś bardzo popularna i lubiana piosenka z roku 1936, pochodzi z polskiego filmu  pod tym samym tytułem. Muzykę skomponował Zygmunt Wiehler, tekst napisał Jerzy Jurandot.

Marysi i jej pedagogowi Elżbiecie Wrzosek składamy serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów. Obecny sukces Marysi to kolejna nagroda na powiatowych festiwalach i konkursach piosenki.

Marysia Janusz wystąpiła 6 czerwca w piątek o godz. 19:00 w MDK w Wołominie na Koncercie Finałowym, a razem z zespołem wokalnym wystąpi także na festynach w Markach 14 czerwca w sobotę.

Krystyna Klimecka
Dyrektor Mareckiego Ośrodka Kultury
Galeria

zdjecie: 65304
fot. 1
fot. 2
fot. 4
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry