Pokaz Goju Ryu Karate Do w trakcie Festynu

Piotr Wysocki UKSSanchin GrupaSąsiedzkaPustelnik

 10 czerwca 2014    07:43

W dniu 7 czerwca 201 4 r. Grupa Sąsiedzka Pustelnik nad jeziorkiem "Meksyk" zorganizowała festyn "sąsiedzkie ognisko". W trakcie bogatego programu jedną z atrakcji był pokaz Goju Ryu Karate Do wykonany przez zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego "SANCHIN". Demonstracja obejmowała Kihon wykonany przez najmłodszych adeptów, Kata czyli formy oraz Hojo Undo i interpretację ruchów form wykonaną przez grupę zaawansowaną. Osobnym elementem był pokaz Kata Sanchin wraz z kontrolą napięcia mięśni. Demonstracja oryginalnej sztuki samoobrony z Okinawy jaką jest Goju Ryu Karate Do spotkała się z owacyjnym przyjęciem publiczności a uczestnicy zostali obdarowani przez organizatorów słodkościami.

Sekretarz UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki

Foto: Jarosław Siestrzewitowski

ZAPRASZAMY NA LETNI OBÓZ W BIESZCZADACH !!!

szczegóły na www.karate-marki.pl

Galeria

zdjecie: 65318
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry