Niespodzianka wygrywa V edycję Mareckiej Ligi Szóstek

Marcin Boczoń Orlik

 12 czerwca 2014    18:16

V edycję Mareckiej Ligi Szóstek wygrała Niespodzianka Marki, która w wielkim finale pokonała Warriors Young Marki 6:4. Podium uzupełnił zespół Sebastiana Puławskiego - Incognito.Mecz Incognito - Inter Europol odbył się 31 maja. Spotkanie, które decydowało o zajęciu 3 miejsca w Mareckiej Lidze Szóstek wygrała drużyna Sebastiana Puławskiego (Incognito).

Incognito - Inter Europol 4:1

Bramki: Kwiatkowski 2, Ryński, Rutkowski - Halewski

Spotkanie finałowe pomiędzy Niespodzianką a Warriors Young zostało natomiast rozegrane w minioną sobotę 7 czerwca. Arcyciekawie zapowiadający się mecz zgromadził sporą widownię. Zebrani kibice zgodnie powtarzali, że przyszli zobaczyć kawałek dobrej piłki. Te słowa nikogo nie dziwiły ponieważ spotkały się ze sobą jedne z najlepszych drużyn w okolicy.Od samego początku widać było, że żaden z zespołów nie zadowoli się "tylko" 2 miejscem. Mobilizacja w obydwu drużynach była bardzo wyraźna choć bardziej skoncentrowany wydawał się być zespół Adriana Górnego (Warriors Young). Młodzi zawodnicy chcieli bowiem zrewanżować się starszym kolegom za przegrany półfinał w Pucharze Wspólnoty. Na ich nieszczęście jako pierwsi bramkę zdobyli rywale a konkretnie Piotr Jaros. Szybko padła jednak wyrównująca bramka i znowu wynik stał się sprawą otwartą. Bramka za bramkę padała niemalże przez cały czas, ale w końcu w drugiej połowie przewagę uzyskała Niespodzianka, która jak na klasowy zespół przystało już jej nie oddała.Warriorsi ambitnie walczyli do samego końca, ale po raz kolejny doświadczenie wzięło górę. Ostatecznie Niespodzianka wygrała 6:4 i to ona wygrała Marecką Ligę Szóstek. Najlepszym zawodnikiem finału MLS został wybranyŁukasz Zalewski, który zdobył aż 4 bramki.

Łukasz Zalewski (Niespodzianka) - najlepszy zawodnik meczu finałowego Mareckiej Ligi Szóstek


Tuż po zakończeniu meczu odbyło się wręczenie nagród. Złote medale zawisły na szyjach zawodników Niespodzianki, srebrne powędrowały do zespołu Warriors Young a brązowe do podopiecznych Sebastiana Puławskiego z Incognito. Wszystkie trzy drużyny otrzymały także pamiątkowe puchary. Inter Europol mimo zajęcia 4 miejsca również otrzymał puchar, który w imieniu zespołu odebrał Mateusz Simborski.
Tradycyjnie zostały wręczone także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem ligi został Mateusz Motyczyński (Warriors Young). Statuetka dla najlepszego bramkarza powędrowała zaś do Krzysztofa Ratajczyka z Niespodzianki. Królem strzelców Mareckiej Ligi Szóstek został natomiast Tomasz Halewski (Inter Europol). W jego imieniu nagrodę odebrał kolega z drużyny - Mateusz Simborski. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!Mateusz Motyczyński (Warriors Young) - najlepszy zawodnik Mareckiej Ligi SzóstekKrzysztof Ratajczyk (Niespodzianka) - najlepszy bramkarz Mareckiej Ligi SzóstekNagrody oraz medale wręczał Burmistrz Marek - Janusz Werczyński* Wydarzenie finansowane ze środków pochodzących z budżetu miasta Marki

Galeria

zdjecie: 65425
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry