"ACH, TO POWIETRZE" - UNIWERSYTET DZIECIĘCY. Uroczyste zakończenie roku k.o. 2013/2014

MOK Marki MOK

 11 czerwca 2014    13:46

Marecki Ośrodek Kultury, piątek, 13.06.2014, godz. 17.15 i 18.15

Uroczyste zakończenie roku k.o. 2013/2014: UNIWERSYTET DZIECIĘCY Mareckiego Ośrodka Kultury i FUNIVERSITY - wręczenie dyplomów i nagród za wzorowe uczestnictwo. Temat ostatnich przed wakacjami zajęć: "ACH, TO POWIETRZE".  Instruktor: MACIEJ ANTONIAK. Koszt. 25 zł. Zapisy i wpłaty w sekretariacie MOK.

Na tych zajęciach przywitamy nowego gościa - Pana Jajecznego, a także pomożemy mu wcisnąć się do własnego, ale bardzo ciasnego domku. Zobaczymy ile dzieci mają siły i czy naprawdę jest ona niezbędna do rozdzielenia sklejonych przedmiotów. Użyjemy specjalnej maszyny, która zmieni nasze jedzenie, będzie to eksperyment dla prawdziwych łasuchów! Na koniec za pomocą super bazooki zrobimy bitwę na strzały z powietrza! To będzie znak, że już pora na... uroczyste zakończenie naszych zajęć w tym roku kulturalno-oświatowym.

Galeria

zdjecie: 65453
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry