"PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO"

MOK Marki MOK

 11 czerwca 2014    15:25

czwartek, 12.06.2014, godzina 09:00

"PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO". Udział Zespołu Wokalnego MOK w III Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Klembów 2014. Prowadzenie zespołu: Elżbieta Wrzosek - muzyk i pedagog. Wyjazd z MOKu. Powrót ok. godz. 13.00.

Festiwal jest organizowany w ramach Porozumienia Domów i Ośrodków Kultury Powiatu Wołomińskiego. Festiwalowi patronują: STAROSTA POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO - Piotr Uściński oraz WÓJT GMINY KLEMBÓW - Kazimierz Rakowski

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 23 czerwca 2014 r. w poniedziałek o godz. 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Klembowie z udziałem Patronów i Laureatów oraz zaproszonych gości. W programie spotkania: uroczyste podsumowanie festiwalu, wręczenie nagród i dyplomów, spotkanie z patronami konkursu, zaproszonymi gośćmi oraz  warsztaty wokalne. Celem przedsięwzięcia jest m.in. promowanie i propagowanie wśród dzieci i młodzieży polskiej muzyki rozrywkowej.

Galeria

zdjecie: 65467
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry