IV Marecki Konkurs Międzyszkolny „Jestem uczniem Jana Pawła II”

Marek Kroczek AkcjaKatolicka ZS1 UMMarki

 26 czerwca 2014    22:48

Zespół organizacyjny Mareckiego Konkursu Międzyszkolnego „Jestem uczniem Jana Pawła II” informuje, że czwarta już edycja konkursu, odbędzie się w październiku.

Organizatorami konkursu są Burmistrz i Rada Miasta Marki,  Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii św. Izydora oraz Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II.
W  roku kanonizacji Papieża Polaka hasło konkursu brzmi:

„Polacy kanonizowani i beatyfikowani przez Ojca Świętego Jana Pawła II”.

Mamy nadzieję, że i w tym roku patronat honorowy nad konkursem obejmie Abp Henryk Hoser SAC, Biskup Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Na spotkaniu zespołu organizacyjnego przyjęto zakres zadań konkursowych dla uczniów szkół podstawowych: kl. I - III, kl. IV - VI oraz młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Wszystkie mareckie szkoły na początku września otrzymają materiały konkursowe opracowane przez zespół organizacyjny. Finał konkursu na szczeblu międzyszkolnym odbędzie się 22 października w Zespole Szkół Nr 1 im Jana Pawła II. Na uczestników konkursu czekają dyplomy, a na zwycięzców także nagrody ufundowane i sfinansowane z budżetu Miasta Marki. Uczniów zainteresowanych konkursem odsyłamy do jego szkolnych koordynatorów.

Maria Przybysz-Piwko
Przewodnicząca Zespołu Organizacyjnego

Galeria

zdjecie: 65814
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry