Marcovia oficjalnie zakończyła sezon 2013/2014

Marcin Boczoń Marcovia

 27 czerwca 2014    23:07

23 czerwca "Akademia Piłkarska Marcovia Marki" uroczyście zakończyła sezon 2013/2014. Na stadionie przy ul. Wspólnej zgromadziło się kilkuset młodych zawodników oraz ich rodziców. Nie zabrakło również naszych piłkarek ręcznych. Nad prawidłowym przebiegiem uroczystości czuwał dyrektor sportowy Akademii - Łukasz Zalewski.


*
Tak huczne zakończenie sezonu nie odbyłoby się jednak bez pomocy prezesa Mareckich Inwestycji Miejskich, Michała Woźnickiego. To właśnie dzięki niemu dyrektor Akademii wraz z grupą "pomocników" mógł zorganizować liczne zabawy i konkursy, w których brać udział mogli także rodzice i przyjaciele naszych pociech.Prezes Mareckich Inwestycji Miejskich, Burmistrz Miasta Marki - Janusz Werczyński oraz Przewodniczący Rady Miasta - Dariusz Boryczko wręczyli zawodnikom z rocznika 2001 pamiątkowe pucharki za zajęcie 1 miejsca w lidze. Piłkarki ręczne otrzymały natomiast statuetki za wywalczenie 3 miejsca na Mistrzostwach Polski.Nagrodę specjalną za wieloletnią i pełną zaangażowania "służbę" w naszym klubie otrzymał Pan Bogdan Król.

Nagrodę w imieniu Pana Bogdana odebrał jego syn - Konrad Król


Dużym powodzeniem cieszyło się wykonywanie rzutów karnych przez Mamy naszych zawodników. Ta konkurencja zgromadziła bez wątpienia największą publiczność.Pod koniec imprezy rozpalono kilka małych ognisk, przy których można było upiec kiełbaski. Ta atrakcja cieszyła się z kolei dużą popularnością zarówno wśród dzieci jak i ich rodziców.Z przyjemnością patrzyło się na uradowane twarze naszych młodych adeptów, którzy ten dzień zapamiętają na pewno na bardzo długo. Oby w przyszłości pojawiało się jak najwięcej tego typu akcji!***

26 czerwca odbyło się natomiast oficjalne zakończenie sezonu drużyny prowadzonej przez Adama Warszawskiego. Na uroczystości pojawili się członkowie nowego zarządu, trenerzy, zawodnicy, kibice, pracownicy oraz sympatycy naszego klubu.


Wśród zaproszonych gości byli m.in. Burmistrz Marek - Janusz Werczyński, Przewodniczący Rady Miasta - Dariusz Boryczko, prezes Mareckich Inwestycji Miejskich -  oraz przedstawiciele Rady Miasta.Po krótkiej przemowie przedstawiciela zarządu wszyscy zebrani w klubowej salce mogli z uśmiechem na twarzy powspominać miniony sezon.W ten sposób sezon 2013/2014 przeszedł do historii. Przed nami nowe czasy, które miejmy nadzieję będą dla Marcovii znacznie lepsze niż ostatnie. O nowych wiadomościach związanych z naszym klubem będziemy starali się informować na bieżąco. Już teraz zapraszamy jednak do wspierania Marcovii w kolejnym sezonie. Mamy olbrzymią nadzieję, że zainteresowanie zarówno seniorami jak i drużynami młodzieżowymi znacznie wzrośnie po wakacyjnej przerwie.

Galeria

zdjecie: 65988
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33
fot. 34
fot. 35
fot. 36
fot. 37
fot. 38
fot. 39
fot. 40

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry