Finał konkursu konsumenckiego

Włodzimierz Karpiński

 14 marca 2009    23:47

Powiatowy Rzecznik Konsumentów rozstrzygnął konkurs dla uczniów szkół ponad gimnazjalnych na pracę pisemną pt: "Jak globalizacja wpływa na nasze zakupy ?". Oficjalne podsumowanie pierwszej edycji konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 12 marca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wołominie.

Konkurs konsumencki został zorganizowany w tym roku po raz pierwszy ze względu na przypadający 15 marca Światowy Dzień Konsumenta. Celem rzecznika była aktywizacja młodego społeczeństwa oraz propagowanie postaw konsumenckich.

Na konkurs nadesłano 17 prac z 7 szkół z terenu powiatu wołomińskiego. Główną nagrodą było 1000 zł w bonach podarunkowych. Autorką najlepszej pracy okazała się uczennica L.O. im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku z Urli - Justyna Kozioł.

Jury postanowiło przyznać również 3 wyróżnienia dla:


  • Agnieszki Wojcieszkiewicz - L.O. im. Cypriana Kamila Norwida - Radzymin

  • Joanny Pląski - I L.O. im. Władysława Nałkowskiego - Wołomin

  • Anny Dobrzyńskiej - I L.O. im. Władysława Nałkowskiego - Wołomin
Nagrody wręczył Wicestarosta Wołomiński Ryszard Węsierski, który w swoim wystąpieniu podkreślił, iż cieszy się, że tematyka konsumencka nie jest uczniom obca i że znają oni swoje prawa w walce z nieuczciwymi sprzedawcami.

Informacja pochodzi ze strony
http://www.powiat-wolominski.pl/

W. Karpiński

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry