Aktywni Mieszkańcy 50+ - ruszamy!

UM Marki UMMarki

 4 lipca 2014    14:28


Program "Aktywni mieszkańcy 50+" jest odpowiedzią na Państwa potrzeby - projekt organizacji zajęć dla osób powyżej pięćdziesiątego roku życia był jednym z pięciu najwyżej ocenionych propozycji w programie "Budżet partycypacyjny 2014". Jest to świetna okazja do rozwoju osobistego, odkrycia swoich pasji oraz poznania nowych osób! 

W ramach programu zaplanowano 5 bloków zajęć:


- Pierwsza pomoc,


- Profilaktyka zdrowia,


- Nowoczesny świat (zajęcia komputerowe),


- Zajęcia sportowo-relaksacyjne,


- Warsztaty artystyczne.


Zajęcia poprowadzą profesjonalni trenerzy w swoich dziedzinach, a program zajęć zostanie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Pierwsze zajęcia zaczynają się już w lipcu.


Rekrutacja rusza w przyszłym tygodniu i będzie prowadzona na podstawie złożonych ankiet analizy potrzeb.


Na potrzeby programu powstała specjalna infolinia, dostępna pod numerem telefonu: 796-030-484. Aktualne informacje, regulamin są dostępne również na stronie www.marki.pl oraz stronie projektu www.aktywnimieszkancy50plus.pl.


Program jest adresowany do mieszkańców Marek w wieku 50 lat i więcej. Realizacją programu zajmuje się Fundacja Fabryka Muzyki - www.fundacjafabrykamuzyki.pl z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 41/76.Projekt "Aktywni Mieszkańcy 50+"
finansowany jest z budżetu Miasta Marki.

 ANKIETA ZGŁOSZENIOWA
(ankiety można składać również w Kancelarii Urzędu Miasta- pok. nr 6, Mareckim Ośrodku Kultury i filii w Strudze Biblioteki Publicznej )


REGULAMIN PROJEKTU

Galeria

zdjecie: 66216
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry