JUBILEUSZ CHATKI PUCHATKA ! TO JUŻ 10 LAT !

Anna Golińska PrzedszkoleChatkaPuchatka OSP

 15 lipca 2014    17:13

     Rodzinny Piknik Chatki Puchatka to już tradycja. Kolorowe dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, lizakowe pole, grill, stoisko z domowymi wypiekami, malowanie twarzy, balonowe rzeźby, Myszka Mickey i wiele, wiele innych atrakcji czekało na najmłodszych na tegorocznym pikniku.

W tym roku Chatka Puchatka obchodzi okrągły Jubileusz,10-lecie istnienia. 

Chatka to jedna z pierwszych niepublicznych placówek oświatowych w Markach. Właścicielem przedszkola jest Pani Marlena Stosio, która z dumą witała wszystkich przybyłych gości.

W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas Przyjaciele Chatki Puchatka. przedstawiciele instytucji i firm mareckich z którymi jesteśmy blisko i których przedszkolaki mają okazję często odwiedzać. Za pomoc w organizacji pikniku i wielką życzliwość bardzo serdecznie dziękujemy Panu Podinspektorowi Andrzejowi Oleksiakowi oraz Policjantom z Komisariatu Policji w Markach,  całej Reprezentacji Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach, administratorom naszej pięknej przestrzeni zabawowej, Kręciołkowi- Strefie Kreatywnej Zabawy, Centrum Medycznemu Marki, Jaskini Solnej - Eden.

Gorące podziękowania składamy rodzicom naszych pociech, którzy współtworzą nasz Rodzinny Piknik.

Już zaczynamy odliczać dni do kolejnego pikniku !

Więcej zdjęć znajdą Państwo na naszych stronach:

http://chatka-puchatka.com.pl/

https://www.facebook.com/ChatkaPuchatkaMarki

Anna Golińska

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Nr4

CHATKA PUCHATKA[gallery]

Galeria

zdjecie: 66371
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry