Zaproszenie na IV Debatę Oksfordzką - porozmawiamy o komunikacji w Markach

START:    5 sierpnia 2014

Jarosław Jaździk

 22 lipca 2014    17:23

Ostatnio o komunikacji w Markach było dość głośno, można przeczytać artykuły w gazetach oraz wpisy na portalach internetowych. Dla mieszkańców Marek komunikacja jest bardzo ważnym tematem. Nie wszyscy mają samochody - młodzież musi dojechać do szkół, osoby starsze do lekarza, czy każdy z nas chciałby wybrać się do znajomych mieszkających w innej części miasta. Tego typu potrzeb jest znacznie więcej a poruszanie się po naszym mieście bez samochodu nie jest łatwe. Czy jest szansa na poprawę tej sytuacji?

Proponuję Państwu na kolejnej IV Debacie Oksfordzkiej, porozmawiać o mareckiej komunikacji - dziś i jutro.

"Czy w Markach potrzebna jest własna i przyjazna komunikacja miejska? Jakie są oczekiwania i potrzeby komunikacyjne mieszkańców Marek?"

Debata odbędzie się 5 sierpnia 2014 roku o godzinie 18:30, w Pałacyku Braci Briggs, Zespół Szkół Nr. 1, im. Jana Pawła II, Marki, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 96. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców.

Galeria

zdjecie: 66509
zdjecie

Jarosław Jaździk

Społecznik z pasją, oddany mieszkańcom i miastu.
Członek założyciel OSP Marki, członek TPM i MSG
oraz stowarzyszenia Grupa Marki 2020.
Współorganizator wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferansjer.
Członek Powiatowej Rady Polityki Społecznej.
Radny Miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry