IX GP - Turniej szachowy w Kobyłce

Michał Suchecki UKSStruga

 18 marca 2009    23:24

Do zakończenia tegorocznej edycji Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach pozostał już tylko jeden turniej. W minioną sobotę 14.03.2009 r. odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce turniej szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka.

Imprezę otworzył Pan Burmistrz Robert Roguski w towarzystwie Dyrektora MOK-u Pana Andrzeja Zbyszyńskiego. W zawodach wzięło udział 23 zawodników. Spośród 12 szachistów w kategorii open zwycięzcą został Witold Rogulski przed Markiem Kośny i Robertem Krasiewiczem. W kategorii młodzieżowej wygrał Jarosław Gołąb, drugi był Piotr Krzeszewski, a na trzecim miejscu Karol Bogucki. Kto zostanie zwycięzcą całego GP - okaże się już 18 kwietnia 2009 w Zielonce. Zapraszamy.

Punktacja GP dostępna na stronie http://grandprix.ovh.org.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry