Międzynarodowe Seminarium Goju Ryu Karate Do JKF Goju Kai, Sendai, Japonia

Piotr Wysocki UKSSanchin

 7 sierpnia 2014    08:07

W dniach 24 - 25 lipca 2014 roku w Sendai odbyło się Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowe Goju Ryu Karate Do prowadzone przez głównych instruktorów Japan Karatedo Federation Gojukai. W seminarium uczestniczyli instruktorzy UKS "SANCHIN": Monika Wysocka - 4 Dan i Piotr Wysocki - 6 Dan. W trakcie 2 dni treningowych przerobiono Kata Sanchin, Tensho oraz formy mistrzowskie. Następnym etapem były zajęcia w grupach o tym samym stopniu zawansowania. Kata Suparinpei i Kururunfa prowadził Shihan Akira Shiomi - 8 Dan, Kata Seisan prowadził Shihan Masataka Muramatsu - 8 Dan, Kata Seipai Shihan Shigenori Sato - 8 Dan i inni. W seminarium uczestniczyło ok. 80 posiadaczy czarnych pasów w Goju Ryu Karate Do z 13 krajów.

President

JKF Goju Kai Poland

Piotr Wysocki

Galeria

zdjecie: 66864
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry