Dorzuć się do puszki WOŚP

Tramwaj linii 1920

START:    10 sierpnia 2014

Piotr Matusiak

 8 sierpnia 2014    09:29

Już w najbliższą niedzielę z pl. Narutowicza w Warszawie wyruszy tramwaj linii 1920. W zabytkowym wagonie będzie można spotkać rekonstruktorów w mundurach z epoki, a także przewodnika, który opowie o Warszawie czasów wojny polsko-bolszewickiej.

Bezpłatny, zabytkowy tramwaj zabierze swoich pasażerów w podróż w czasie do roku 1920, kiedy na przedmościu Warszawy warzyły się losy nie tylko stolicy, ale Europy. W podróży pomogą rekonstruktorzy, a także przewodnik, który opowie o stolicy tamtego okresu.

Tramwaj będzie kursował w godzinach 10.00-16.00 na trasie: pl. Narutowicza - pl. Zbawiciela - ul. Marszałkowska - pl. Bankowy - Stare Miasto - ul. Jagiellońska - rondo Starzyńskiego - rondo Radosława - ul. Okopowa - ul. Towarowa - pl. Zawiszy - pl. Narutowicza. Przewidujemy sześć pełnych kursów. Będzie odjeżdżał o każdej pełnej godzinie z pl. Narutowicza, w sumie odbędzie się sześć kursów. Na przejażdżkę tramwajem nie trzeba mieć biletu, nie ma też rezerwacji miejsc.

 

Galeria

zdjecie: 66887
fot. 1
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry