Dorzuć się do puszki WOŚP

Czwórka zyska boisko

Jacek Orych SP4

 11 sierpnia 2014    22:01

Właśnie ogłoszono przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią dla Szkoły Podstawowej Nr 4. To ostatnia marecka szkoła, która czekała na boisko z prawdziwego zdarzenia. Kilka tygodni temu rozstrzygnięto przetarg na budowę kompleksu sportowego w Strudze przy Zespole Szkół Nr 2.

Boisko dla Czwórki będzie miało powierzchnię 514 metrów kwadratowych. Zainstalowane zostaną dwie bramki o wymiarach 3m x 2m oraz dwa stojaki z tablicą do koszykówki. Boisko przystosowane będzie również do gry w siatkówkę, wykonane zostanie ogrodzenie i odwodnienie terenu. Obiekt zlokalizowany będzie na tyłach hali sportowej.

Firmy mają czas na przygotowanie ofert do 26 sierpnia. Wykonawca na realizację inwestycji będzie miał 40 dni od momentu podpisania umowy. Rada Miasta zabezpieczyła w tegorocznym budżecie środki w wysokości 200 tys. zł na budowę boiska przy SP4.

Ogłoszenie o zamówieniu

Galeria

zdjecie: 66982
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry