XIV Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński. Przejazd przez Marki.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 23 sierpnia 2014    12:52

Dziś o godzinie 10.00 sprzed Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie wyruszył w lot XIV Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński. W rajdzie uczestniczą dwaj mieszkańcy Marek -Pan Dariusz Chmielewski (członek Stowarzyszenia MARKI-PUSTELNIK-STRUGA) i Pan Waldemar Czapliński. Na pożegnanie uczestników rajdu udali się członkowie stowarzyszenia MARKI-PUSTELNIK-STRUGA, burmistrz Janusz Werczyński oraz mieszkańcy Marek. Około godz. 11.00 Rajd przejechał przez Marki. Specjalnie dla Państwa fotorelacja oraz film z przejazdu motocyklistów przez Marki. Film dostępny pod linkiem: XIV Rajd Katyński. Przejazd przez Marki.

Zapraszamy do oglądania.

 

 

[gallery]

Galeria

zdjecie: 67146
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry