19 sierpnia 2014    17:05

Szum, zamieszanie, dzwoniące od rana telefony z zaproszeniami dla młodych reporterów, zdjęcia, reportaże i kolejne newsy.... tak, tak  Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka zmieniło się w redakcję lokalnej gazety. Do zabawy zaprosiliśmy rodziców, przyjaciół i gości Chatki oraz wszystkich mieszkańców Marek. Nasi reporterzy wyruszyli z dyktafonami i aparatami fotograficznymi "w miasto", napiszą wiersz, zilustrują artykuł, będą przeprowadzali wywiady min z właścicielami lokalnych firm, z rodzicami i kadrą. Sport, gotuj z rodzicem, moje miasto, ogłoszenia i marzenia to główne działy tematyczne na które podzielone zostanie wydanie lokalnej gazety. Mamy nadzieję, że projekt przedszkolakom i Państwu się spodoba. Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy z przedszkolakami.
Pozdrawiamy Serdecznie !

Redakcja Chatki Puchatka

Przedstawiamy Państwu galerię zdjęć z pierwszych wywiadów młodych adeptów dziennikarstwa :)

Wizyta w Przychodni Weterynaryjnej  Marwet.

[gallery columns="2"]

Wizyta małych reporterów w Kręciołku i Salonie ZOE :)

Zapraszamy również na nasze strony internetowe:

http://chatka-puchatka.com.pl/

https://www.facebook.com/ChatkaPuchatkaMarki

Galeria

zdjecie: 67172
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry