Kanalizacja deszczowa zawita w rejon ulicy Jana Pawła II

Jacek Orych

 23 sierpnia 2014    23:12

Mieszkańcy ulic Jana Pawła II, Wyszyńskiego, Popiełuszki i części Sowińskiego wkrótce odetchną z ulgą. Urząd miasta w czwartek rozstrzygnął przetarg i wybrał wykonawcę, który wybuduje kanalizację deszczową w tym rejonie. To pokłosie nadzwyczajnej sesji rady miasta, która odbyła się w sierpniu 2011 roku w związku z podtopieniami występującymi w naszym mieście.

Najniższą ofertę złożyła firma DKM Laskowscy spółka jawna z Kobyłki - ta sama, która wykonywała deszczówkę w ulicy Szkolnej. Wykonawca wycenił swoją pracę na 1,3 mln zł, czyli znacznie niżej niż zakładał kosztorys.

Jeśli do urzędu nie wpłynie odwołanie od kontroferenta, w ciągu kilkunastu najbliższych dni możemy spodziewać się podpisania umowy na wykonanie kanalizacji.  Firma na wykonanie prac będzie miała 3 miesiące. Oby zdążyła przed pierwszym śniegiem.

Galeria

zdjecie: 67391
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry