Markowianie "zdobyli" Moskwę!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 1 września 2014    12:06

Specjalne dla Stowarzyszenia MARKI-PUSTELNIK-STRUGA najświeższe zdjęcia z XIV Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego przesłane przez markowian uczestniczących w Rajdzie (Dariusz Chmielewski i Waldemar Czapliński). Jeśli ktoś z Państwa ma ochotę zobaczyć więcej zdjęć z Rajdu poniżej zamieszczam link do galerii (ponad 400 fotografii). Zapraszam do oglądania.

XIV-MI%C4%98DZYNARODOWY-MOTOCYKLOW

Galeria

zdjecie: 67450
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry