Zapisy na zajęcia stałe w Mareckim Ośrodku Kultury

MOK Marki MOK

 25 sierpnia 2014    11:48

Zapisy od 18 do 31 sierpnia w godz. 10:00-18:00
a od września w godz 14:00-19:00
Na wszystkie zajęcia obowiązuje "wpisowe" 30zł.


Ognisko muzyczne: Nauka gry na gitarze, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, trąbce, studio piosenki dziecięcej i młodzieżowej.
Ognisko plastyczne: Warsztaty malarstwa i rysunku, zajęcia batiku - malarstwo na tkaninie, warsztaty rękodzieła, zajęcia plastyczne dla dzieci.
Zajęcia taneczne: Klub tańca nowoczesnego "ATUT", dziecięca grupa baletowa "Mała balerina".
Zajęcia teatralne: Zajęcia teatralne dla dzieci, młodzieżowa grupa teatralna.
Zajęcia cyrkowe: "Akademia cyrkowa"
Zajęcia edukacyjne: Uniwersytet dziecięcy - warsztaty naukowe, szkoła pamięci i szybkiego czytania Wojakowskich, "Mój laptop" - kurs komputerowy, wczesna nauka czytania, mechanika i lego-robotyka - zajęcia konstrukcyjne z LEGO WeDo, Logopedia i reedukacja.

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego
ul. Fabryczna 2
Tel. (22) 781 14 06

Galeria

zdjecie: 67466
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry