Nagrody w Małej Mili! + ważna informacja dla biegaczy!

Mikołaj Szczepanowski

 4 września 2014    11:00

Czas wspomnieć trochę o nagrodach.

Najszybsza Pani oraz najszybszy Pan otrzymają ufundowane przez naszych partnerów mini wieże Hi-Fi.

W ubiegłym roku wprowadziliśmy nową, świecką tradycję i się jej w tej edycji trzymamy - w końcu to tradycja! Przygotowaliśmy równorzędne nagrody dla Najszybszej Markowianki oraz Najszybszego Markowianina!

Najszybsi w poszczególnych kategoriach wiekowych również otrzymają muzyczne nagrody - odbiorniki radio CD widoczne na zdjęciach.

Zawodnicy najlepszej drużyny otrzymają biegowe mp3.

*

Ponieważ tych nagród trochę się zrobiło, wprowadzamy jedną zasadę - nagrody indywidualne się nie kumulują!

I tak - jeśli zawodnik odbierze nagrodę w klasyfikacji "wyższej", nagrodę z klasyfikacji "niższej" otrzymuje kolejny zawodnik z "niższej" klasyfikacji.

Co to oznacza w praktyce? Jeśli 16-letni Adam będzie w niedzielę najszybszy w całym biegu, wygra zarówno klasyfikację OPEN jak i "do 18 lat". W związku z powyższą zasadą odbierze mini wieżę za zwycięstwo w OPEN, a radioodbiornik przypadnie 2. zawodnikowi z kategorii "do 18 lat".

Co jeśli Adam będzie mieszkańcem Marek? Odbierze wtedy mini wieżę za zwycięstwo w OPEN, a drugi zestaw hi-fi trafi do drugiego pod względem szybkości markowianina.

Pozostali zawodnicy, którzy zajmą miejsce na podium otrzymają zestawy upominków ufundowane przez naszych partnerów.
WAŻNA INFORMACJA!


Numery startowe oraz koszulki można odbierać wcześniej w Karczmie u Bociana, ul. Jutrzenki 2. Każdy zawodnik, który odbierze numer nie musi się już rejestrować w dniu startu!

Galeria

zdjecie: 67702
fot. 2
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry