22 maja 2007 19:14
Kibice Marcovii zapraszają na mecz z Mazurem Radzymin, który odbędzie się dnia 26 maja (sobota) o godzinie 16. Będzie to najważniejszy mecz rundy dla drużyny Marcovii, prawdopodobnie decydujacy o awansie do Mazowieckiej Ligi Seniorów w związku z tym zawodnikom MTS-u potrzebne będzie wsparcie w postaciu dopingu.
Wszystkich kibiców Marcovii serdecznie zapraszamy na wyjazd do Radzymina.
Chcąc zadbać o jak największą ilość osób na trybunach zorganizowaliśmy autokar, który zawiezie nas w obie strony (koszt 5 zł, wstęp na mecz jest darmowy). Dla zainteresowanych zbiórka w dniu meczu o godzinie 14 przy budynku klubu Marcovia (ul. Wspólna 12). Prosimy też o wycięcie konfetii na ten mecz, ponieważ będzie to jeden z elementów oprawy.Szybki89
Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku
Piotras 22 maja 2007 21:03
Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz MTS gra aeao Marcovia gol ;)
Lukasz 23 maja 2007 18:29
Naprawde zapraszamy!!! Zabawa zawsze przednia :) Jest to najważniejszy mecz, więc pokażmy na co nas stać!
szybki89 24 maja 2007 22:06
Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Podobno Mazur Radzymin SPECJALNIE na mecz z Marcovią wprowadził bilety: koszt 5 zł. Sami Państwo niech ocenią zachowanie radzymińskich działaczy.
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa