Płyty betonowe z płotu uszkodzone

Radek Dec MSMLW

 20 marca 2009    00:41Niestety, po raz kolejny nasze osiedle padło ofiarą wandalizu. Tym razem były to dwie betonowe płyty w płocie obok altanki śmietnikowej, przy ulicy Bandurskiego.Możliwe, że próbowano stworzyć sobie dzikie przejście przez teren naszych bloków albo po prostu coś rozwalić dla zwykłej chuligańskiej uciechy. W najbliższą sobotę postaram się, wraz z kolegami założyć brakujące elementy płotu.
Jeżeli ktokolwiek może udzielić informacji mogącej pomóc w ujęciu sprawców, proszony jest o kontakt z posterunkiem Policji w Markach lub zamieszczeniem postu w niniejszym wpisie.

Powrócę do pytania: Czy nie pora aby pomyśleć o budowie monitoringu wizyjnego ?. W najbliższą sobotę, o godz. 11.00 mam umówione spotkanie z przedstawicielem firmy SOLID, celem ustalenia wstępnego kosztorysu budowy systemu monitoringu wizyjnego. Zapraszam wszystkich chętnych do przybycia na spotkania. Sobota, 11.00 przy bramie wjazdowej od ulicy Okólnej.

Radosław Dec

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry