Wycieczka rowerowa ze Stowarzyszeniem MARKI-PUSTELNIK-STRUGA. 14 września 2014 r.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 14 września 2014    18:27

Uczestnicy wycieczki przejechali trasą starodawnych kapliczek i szlaków handlowych na terenie Marek i najbliższych okolic. Na ostatnim etapie eskapady, przy drewnianym kościółku na Grodzisku, dołączył do rowerzystów Dariusz Chmielewski -uczestnik XIV Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego. Dziś zakończył swój 24 dniowy lot. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Galeria

zdjecie: 67936
fot. 1
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry