Jesienne wietrzenie szafy - pchli targ

START:    20 września 2014

Paweł Pniewski UMMarki Marki2020

 15 września 2014    00:32

Ciuchy, z których dzieci wyrosły, zabawki, którymi się już nikt nie bawi, książki, które po przeczytaniu zbierają tylko kurz, płyty z filmami, których już nikt nie ogląda - takie rzeczy często zalegają w naszych piwnicach, garażach, na strychach czy pawlaczach. Jest wyśmienita okazja, żeby się ich pozbyć. W najbliższą sobotę zapraszamy na Jesienne Mareckie Wietrzenie Szafy.

Lepszego terminu nie można chyba sobie wyobrazić - kończy się lato i w ramach domowych porządków wymieniamy ubrania na jesienne. Po takim przeglądzie pozostają nam rzeczy wciąż w dobrym stanie, ale już nieprzydatne - choćby z tego powodu, że dzieci z nich wyrosły. Po co mają zalegać w szafie? Czy nie lepiej je spieniężyć bądź wymienić?

Dlatego zapraszamy 20 września na targowisko miejskie przy Paderewskiego. Tego dnia już od godziny 9.00 brama targowiska stanie otworem dla tych, którzy chcą coś sprzedać, kupić lub dokonać zamiany. Co najważniejsze, tego dnia nie będą pobierane żadne opłaty, zarówno od kupujących, jak i sprzedających.

Warto mieć ze sobą folię, kocyk lub stolik - sprzedawane rzeczy lepiej się prezentują i nie brudzą od bruku. Pamiętajmy, że dobre słowo i uśmiech pomagają i sprzedającym i kupującym.

Zapraszamy w sobotę 20 września - o ile, oczywiście, nie będzie padało :)

Galeria

zdjecie: 68057
fot. 2
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry