20 marca 2009    05:55

Mamy możliwość sami wędrować po Markach i oglądać miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Mapa Marek wraz z planami dostępna jest ze strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej naszego miasta. Jest to zmieniona i rozbudowana wersja dotychczasowej mapy miasta.

Po kliknięciu czekamy około 1 minuty przy łączu o przepływności 1 mbps.
Kolejnym widokiem jest mapa Marek.Możemy powiększać obraz. Poniżej fragment parku.Powiększamy dalej. Oglądamy zaznaczenie drzewa w parku.Według moich obliczeń, laika zupełnego, maksymalna skala wynosi 1:2250.

Zaiteresowani mają możliwość określenia dokładnego położenia i zastosowania danych w GPS.Na ekranie mamy także możliwość wyboru warstw.Na pewno są w naszym mieście tacy, którzy potrafią skorzystać z możliwości jakie daje dostęp do mapy miasta oraz planów zagospodarowania przestrzennego. Moim zdaniem, udana realizacja.

W. Karpiński

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry