Dorzuć się do puszki WOŚP

Konkurs o tytuł "Mikroprzedsiębiorcy Roku"

Włodzimierz Karpiński UMMarki

 20 marca 2009    06:21

Fundacja Kronenberga już po raz piąty organizuje konkurs pn. "Mikroprzedsiębiorca Roku". Główna ideą konkursu jest zachęcenie do zakładania małych firm oraz prezentacja i promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych.

Poprzez udział w konkursie mikroprzedsiębiorcy mają szansę zaprezentować swoją działalność oraz dotychczasowe osiągnięcia. Należą do ich grona firmy, które wiedzą jak wykorzystać własny potencjał budując profil przedsiębiorstwa, przezwyciężać problemy przy jego tworzeniu, a także jak pozyskiwać środki finansowe.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 kwietnia 2009 r.

Regulamin, formularz nominacyjny oraz pozostałe informacje związane z konkursem zamieszczone są na stronie: www.kronenberg.org.pl >> Edukacja ekonomiczna>> Mikroprzedsiębiorca Roku.

W. Karpiński

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry