KŁOPOTY PIESKA AMBROŻEGO - BAJKA DLA DZIECI OD LAT 4

MOK Marki MOK

 26 września 2014    12:50

Marecki Ośrodek Kultury, niedziela, 12.10.2014, godzina 15:00

TEATR PRO ARTE IZABELI WILCZAK. Bajka z piosenkami, w której dzieci aktywnie uczestniczą, wypowiadają się, pomagają pieskowi. Aktorzy w trakcie spektaklu bawią się z dziećmi, prowadzą  animacje  i  tańce.

Kłopoty pieska Ambrożego to bajeczka o małym piesku, który miał mnóstwo przygód. Niektóre były wesołe, inne smutne, a nawet straszne -  jak zastrzyk, który dostał od lekarki, bo rozchorował się po wypiciu wody z kałuży. W bajce chodzi o to, że Ambroży zgubił się swojej mamie i był bardzo smutny. Jak można mu pomóc w znalezieniu drogi do domu? Pomagali mu w tym przyjaciele: krecik Munio, pszczółek Tadzio i wielki pies Hauek. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i Ambroży wrócił do domu. To niezwykle pouczająca dla maluchów  historia  z  morałem:  Kto  pyta  -  nie  błądzi.

Galeria

zdjecie: 68377
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry