Złoto i brąz w MP dla UKS Struga

Michał Suchecki UKSStruga

 28 września 2014    23:40

Rozegrane w dniach 16-21.09.2014 w Sępólnie Krajeńskim XXIV Indywidualne Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych zakończyły się wielkim sukcesem zawodników UKS Struga - triumfował Paweł Suchecki, brązowy medal zdobył Marcin Grzesiak.

Tytuł Mistrza Polski Paweł Suchecki wywalczył po raz pierwszy w karierze. Tym samym został dwunastym zawodnikiem w historii rozgrywek, a trzecim z UKS Struga, któremu udało się sięgnąć po najważniejsze krajowe trofeum w warcabach klasycznych. Wcześniej Mistrzostwo w barwach mareckiego klubu zdobyli Marcin Grzesiak (2005) oraz Michał Janicki (2006, 2008, 2009, 2011). W tegorocznych zawodach Marcin zajął trzecie miejsce, Michał zakończył zmagania jedną pozycję niżej.


Udział zawodników UKS Struga w mistrzostwach został dofinansowany w ramach projektu: ,,Zagospodarowanie czasu wolnego, poprawa kondycji fizycznej i umysłowej poprzez organizowanie zajęć warcabowo-szachowych, organizację imprez sportowych, szkolenie zawodników, przygotowanie do współzawodnictwa dzieci i młodzieży w 2014 roku''.

Galeria

zdjecie: 68387

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry