Nie zaśmiecaj naszej małej Ojczyzny, ...

Włodzimierz Karpiński

 21 marca 2009    18:39

Starostwo Powiatowe w Wołominie ogłosiło konkurs na plakat o temacie "Nie zaśmiecaj naszej małej Ojczyzny, nie żyjesz w niej sam".

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z placówek oświatowych znajdujących się na terenie Powiatu Wołomińskiego. Mogą brać w nim udział uczniowie: szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych.

Termin dostarczenia prac w etapie gminnym ?30.04.2009 roku. Nauczyciele dostarczają najlepsze prace dzieci w ilości nieprzekraczającej 20 sztuk na szkołę do urzędu gminy odpowiedniego dla szkoły/przedszkola.

Spośród prac dostarczonych do gmin, koordynatorzy gminni wybierają 20 najlepszych i przekazują je do etapu powiatowego.

Prace z urzędów gmin powinny być przekazane przez koordynatorów gminnych do etapu powiatowego do Starostwa Powiatowego w Wołominie - Wydział Ochrony Środowiska, ul. Prądzyńskiego 3, 05-200 Wołomin, pok. nr 7, do dnia 10 maja 2009 roku.

Prace oceniane będą w 4 kategoriach wiekowych:


  • szkoła podstawowa, klasy 1-3

  • szkoła podstawowa, klasy 4-6

  • gimnazja

  • szkoły ponad gimnazjalne


Najciekawsze prace mogą zostać wykorzystane do edukacji ekologicznej na terenie powiatu ( wystawy, kalendarze, bilbordy, tablice ostrzegawcze, logo akcji, projekty graficzne nadruków na koszulki ).

Więcej informacji na stronie Powiatu Wołomińskiego
http://www.powiat-wolominski.pl

W. Karpiński

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry