Ostatnie posiedzenie KOKiS

Arkadiusz Werelich RadaMiastaMarki

 23 października 2014    21:53

Dziś odbyło się ostatnie posiedzenie mojej komisji w tej kadencji, dlatego podziękowałem wszystkim jej członom za cztery lata współpracy. Mam nadzieję, że pamiątkowe podziękowania będą miłym wspomnieniem tych chwil...

Szanowne Koleżanki i Koledzy Radni,

Obecna kadencja Rady Miasta Marki dobiega końca, dlatego chciałbym Wam serdecznie podziękować za owocne cztery lata, które wspólnie spędziliśmy służąc Mieszkańcom Marek. Przez ten czas mięliśmy różne zdanie na różne tematy związane z naszym miastem, ale prowadzone dyskusje były zawsze merytoryczne i pełne kultury.

Chciałbym Wam serdecznie podziękować za to, że od każdego z Was mogłem nauczyć się czegoś nowego. Obcowanie z Wami przez ostatnie lata było dla mnie cenną lekcją życia, a co za tym idzie, jestem przekonany, że zdobyte doświadczenie będzie dla mnie wielką wartością dodatnią
w najbliższej przyszłości.

Z dużą sympatią będę wracał w pamięci do kadencji 2010-2014, w której to miałem przyjemność współpracować z Wami, przy okazji prac w Komisji Oświaty, Kultury i Sportu oraz Komisji Budżetowo-Gospodarczej. Dziękuję Wam za to, że po czterech latach współpracy nie mam wśród Was wrogów, co nie jest przecież takie oczywiste patrząc na relacje różnych radnych?

Wiem, że zdecydowana większość z Was będzie kandydowała w nadchodzących wyborach samorządowych, dlatego życzę Wam powodzenia! Jestem przekonany, że bez względu na końcowy wynik wyborczy kampania będzie przebiegała na najwyższym poziomie kultury, a nasze znajomości przetrwają jeszcze niejedną kadencję?

Galeria

zdjecie: 69254
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry