Marcovia pokonała Koronę Jadów. Teraz czas na Dąbrówkę!

Marcin Boczoń Marcovia

24 października 2014    23:48

Podopieczni Piotra Redla wygrali na własnym boisku z Koroną Jadów 3:0. Na listę strzelców wpisali się Patryk Olszewski, Adrian Rowicki i Hubert Sochacki.

Mecz rozpoczął się dla nas idealnie ponieważ już w 4 minucie bramkę zdobył Patryk Olszewski. Po tym szybkim trafieniu wydawało się, że Marcovia pójdzie za ciosem i już przed przerwą zechce ustalić wynik spotkania. Niestety goście postawili przed polem karnym przysłowiowy "autobus", który okazał się zaporą nie do przejścia dla naszych zawodników. Wyraźne posiadanie piłki przez Marcovię nie przynosiło niestety żadnych korzyści. Defensywnie nastawiona Korona nie dała sobie wbić kolejnych bramek i do przerwy było tylko 1:0.

W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił - Marcovia miała miażdżącą przewagę, ale brakowało skuteczności. Brak zdobyczy bramkowych sprawiał, że pojawiła się obawa przed utratą przypadkowego gola. Na szczęście zryw Adriana Górnego zmusił sędziego do odgwizdania rzutu karnego, którego na bramkę zamienił Adrian Rowicki. Po chwili na 3:0 podwyższył pięknym strzałem z dystansu Hubert Sochacki i wszyscy kibice mogli odetchnąć z ulgą. Od tego momentu wiadomo było już, że komplet punktów po raz kolejny zostanie w Markach. Teraz naszych zawodników czeka wyjazdowe spotkanie z GKS-em Dąbrówka, które także trzeba zakończyć zwycięstwem. Najlepiej okazałym.

Marcovia Marki - Korona Jadów 3:0

Bramki: Olszewski Patryk, Rowicki Adrian, Sochacki Hubert